Обзоры
Статьи
Видео
Фото
Проекты
Опубликовано: 09-04-2017 12:33 / Категория: Обзоры / Просмотров: 390

"Шкільна бібліотека - 2017"

Шкільні бібліотеки Білгорода-Дністровського стали учасниками національного конкурсу.

З метою підтримки та вдосконалення діяльності шкільних бібліотек Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством культури України раз на три роки проводять Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека».

Головна мета конкурсу - пошук нового, оригінального, нестандартного, виявлення кращих бібліотекарів, які використовують інноваційні технології в роботі з учителями та учнями, вивчення і впровадження їх досвіду.

Шкільні бібліотекарі Аккерману теж стали учасниками Конкурсу. Їх роботи були подані до відділу навчально-методичного забезпечення та педагогічних видань Одеського обласного інституту удосконалення вчителів для участі у ІІ (обласному) етапі Конкурсу, що проходив у березні 2017 року.

5 квітня 2017 року в приміщенні Центральної міської бібліотеки імені Івана Франка відбулось урочисте закриття ІІ (обласного) етапу конкурсу «Шкільна бібліотека-2017». Дипломом ІІІ ступеня у Конкурсі в номінації «Читання і діти: діапазон бібліотечних можливостей» нагороджена завідувач бібліотеки ЗОШ №3 Піндюк Олена Олександрівна, а бібліотекар ЗОШ №3 Пашута Ірина Іванівна отримала Диплом в номінації «Бібліотека – виховний простір навчального закладу».

Участь бібліотекарів навчальних закладів у різноманітних конкурсах відіграє важливу роль у їх професійному зростанні. Конкурс - це прекрасна можливість показати свою професію з найвигіднішого боку, постійний пошук нового, фантазії, вигадки, упевнений крок на шляху до професійної зрілості, важливий етап становлення особистості, а для переможців - ще й створення імені.

12-12-2019 13:59
Просмотров: 1499
27-11-2019 14:10
Просмотров: 1362