Обзоры
Статьи
Видео
Фото
Проекты
Опубликовано: 6 июня 16:30 / Категория: Обзоры / Просмотров: 428

Зі святом, колеги!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята - Дня української журналістики!

Цей День об'єднує людей різних професій – кореспондентів, редакторів, видавців, режисерів, операторів - всіх тих, чия наполеглива праця забезпечує одне із основних прав громадян - право свободи слова.

Значимість нашої роботи визначається не тільки здатністю донести до аудиторії об'єктивну інформацію. Ми будуємо, і хочеться вірити, талановито будуємо, єдиний інформаційний простір рідного міста, району, регіону і всієї країни, поєднуємо суспільство в одне єдине ціле, ім’я якому народ України.

Сьогодні, коли перед громадянами величезний вибір електронних і друкованих видань, безкінечна палітра суджень, думок, бачень, лише завдяки вам, майстрам пера та слова, можливо знайти мить істини та правди.

Наша громадянська позиція відіграє значиму роль у формуванні суспільної думки, затвердження демократичних принципів, свобод, прозорості в діяльності влади всіх рівнів.

В журналістику не приходять за грошима, в неї ідуть задля самореалізації, а ще для того, щоб зробити світ кращим, добрішим, привітнішим, чистішим.

З нагоди свята колектив нашої редакції вітає усіх своїх колег із професійним святом. Бажаємо вам завжди жити у мирі зі своєю совістю, розвиватися самим, надихати ставати кращими всіх, хто поряд, бо ж кожен із нас – частинка чийогось світу, іноді – найбільш вагома. Ми вітаємо колег-професіоналів, працю яких визнають і цінують. Ми вітаємо старших колег, у яких навчалися професії. Низький уклін тим, хто й зараз поруч, і вічна пам’ять тим, кого вже немає.

Нехай з вами завжди буде визнання читацької аудиторії та слухачів, а також професійна наснага, та успіх. Міцного вам здоров’я, нових злетів й здійснення замислів, добробуту і злагоди вам та вашим родинам.

Ніхто крім нас!

4 июня 17:41
Просмотров: 966
11-03-2019 11:28
Просмотров: 912
24-12-2018 13:40
Просмотров: 1401