Обзоры
Статьи
Видео
Фото
Проекты
Опубликовано: 08-07-2017 15:54 / Категория: Обзоры / Просмотров: 646

«Велика українська хода»

По містах України пересувається незвичайна виставка сотень прапорів, зібраних з різних куточків країни при особливих обставинах. Дісталася вона й до Одещини.

Протягом 7 липня відвідувачі Білгород-Дністровського парку Перемоги потрапляли у розмаїття прапорів, які заповнили собою всі алеї його території. Всього тут було вивішено більше 700 синьо-жовтих стягів, і кожен з них має свою історію та підписи. Серед них є українські прапори, подаровані в Севастополі, Донецьку і Луганську, передані з блокпостів та військових підрозділів, прапори міст, ікони та рушники. А зібрала їх волонтерка батальйону Айдар, активна учасниця подій на Майдані, військовий журналіст Катерина Валевська.

«Всеукраїнська акція на честь Героїв Майдану та Героїв АТО та заради миру й перемоги України розпочалася 14 вересня 2014 року з Майдану Незалежності, де був підписаний перший прапор, - розповідає К. Валевська. - Потім я зібрала сто прапорів Небесної сотні та створила музей в Карпатах, після цього вже виставка вирушила по містах України, об’єднуючи не лише прапори наших регіонів, а й серця, душі і думки людей».

В кожному місті люди залишають на прапорах свої побажання, тому Катерина впевнена, що силою думки, віри й спільної молитви можна зупинити війну на сході України.

«Думка і слово - найсильніша зброя. Чим більше людей долучиться до цієї акції, тим більшою і сильнішою стане наша спільна мрія, тим швидше ми подолаємо загарбника», - підкреслила волонтерка.

Роздивитися стяги, поспілкуватися з Катериною Валевською та залишити підпис з побажаннями на прапорі Білгорода-Дністровського мали змогу й його мешканці. А 8 липня виставка акції «Велика українська хода» перебралася до Татарбунар, наступного дня вирушила по інших містах Одещини.

Фото офіційного сайту Білгород-Дністровської міської ради http://www.bilgorod-d.org.ua.

12-12-2019 13:59
Просмотров: 1499
27-11-2019 14:10
Просмотров: 1362