Обзоры
Статьи
Видео
Фото
Проекты
Опубликовано: 29-08-2017 15:15 / Категория: Обзоры / Просмотров: 846

Бойовий Прапор понтонникам

Військова частина Білгород-Дністровського гарнізону отримала Бойовий Прапор.

Бойовий Прапор військової частини є почесним знаком, що визначає особливості її бойового призначення, історії та заслуг і свідчить про належність військової частини до Збройних Сил України.

Згідно Указу Президента України, з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, Бойовий Прапор полку з рук начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерала армії Віктора Муженко в Києві отримав командир частини полковник Сергій Глущенко.

А 29 серпня полковник С. Глущенко представив Бойовий Прапор особовому складу військової частини А3955. З цього приводу в частині відбувся мітинг.

“…Для нашої частини це найвища нагорода, яка свідчить про значний внесок особового складу полку в розвиток та становлення Збройних Сил України, захист національних інтересів та територіальної цілісності нашої держави. Військовослужбовці полку проявляють високий професіоналізм, відданість військовій присязі, витримку, відповідальність та героїзм під час виконання завдань в районах проведення Антитерористичної операції, наполегливо удосконалюють свою майстерність у навчальних центрах та на полігонах, чим звитяжно примножують славу своєї військової частини… ” – зазначив в своєму зверненні до гостей та особового складу командир.

Військовослужбовців привітали гості заходу: начальник управління цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Білгород-Дністровської міської ради Юрій Майзліс, та ветеран полку, полковник Сергій Козловський, який очолював частину впродовж багатьох років. Воїнам, які відзначились під час виконання завдань АТО на сході країни, вручено нагороди за звитягу і мужність.

Настоятель Свято-Покровського храму, протоієрей Іоан Гуменюк, провів обряд освячення Бойового Прапору військової частини, провів молебень за Україну та її захисників.

По закінченню урочистостей, група військовослужбовців даної частини зразу ж відбула для виконання завдань у визначений район АТО, а інші воїни продовжили службу в пункті постійної дислокації.

14-07-2019 18:00
Просмотров: 1764