Обзоры
Статьи
Видео
Фото
Проекты
Опубликовано: 30-08-2017 12:08 / Категория: Обзоры / Просмотров: 2310

Військова служба правопорядку в Аккермані

На території Білгород-Дністровського гарнізону розпочав свою діяльність підрозділ Військової служби правопорядку (ВСП) Збройних Сил України.

30 серпня начальник Білгород-Дністровського відділення ВСП капітан Ігор Фірман під час свого брифінгу для місцевих ЗМІ, розповів про головні завдання, що стоять перед його підрозділом.

В своїй діяльності підрозділи ВСП керуються вимогами Закону України «Про Військову службу правопорядку у Збройних Силах України».

Начальник Білгород-Дністровського відділення ВСП капітан Ігор Фірман.

Дана Служба – це спеціальне правоохоронне формування у складі Збройних Сил України, і призначене для забезпечення правопорядку і військової дисципліни серед військовослужбовців Збройних Сил України.

Основними її завданнями є: запобігання вчиненню і припинення злочинів та інших правопорушень у Збройних Силах України; участь в охороні військових об'єктів та забезпеченні громадського порядку і військової дисципліни серед військовослужбовців у місцях дислокації військових частин, військових містечках, на вулицях і в громадських місцях; захист майна ЗС України від розкрадання та інших злочинних посягань; забезпечення безпеки дорожнього руху військових транспортних засобів; сприяння у межах своєї компетенції органам, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органам досудового розслідування та суду, органам державної влади, органам місцевого самоврядування, органам військового управління, підприємствам, установам, організаціям у виконанні покладених на них відповідно до законів обов'язків; участь у протидії диверсійним проявам та терористичним актам на військових об'єктах.

При прийнятті рішення про введення в Україні чи в окремих її місцевостях режиму воєнного або надзвичайного стану на Службу правопорядку додатково покладаються окремі завдання відповідно до чинного законодавства.

Слід зазначити, що всі органи військового управління, а також органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зобов'язані сприяти Службі правопорядку у виконанні нею своїх завдань.

Підрозділи ВСП комплектується офіцерським складом, прапорщиками, сержантами та солдатами відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» за рахунок військовослужбовців, які окремо відбираються для проходження служби у Службі правопорядку. Всі кандидати проходять добір та перевірку щодо професійної придатності.

Білгород-Дністровське відділення ВСП розташоване за адресою: місто Білгород-Дністровський, вул. Військової Слави (Енгельса), 16-б.

Територія відповідальності Білгород-Дністровського ВВСП розповсюджується від на всі військові частини, що дислокуються у Білгород-Дністровському, Болградському, Саратському, Арцизському, Ізмаїльському та інших районах.

14-07-2019 18:00
Просмотров: 1764