Новости
Статьи
Видео
Фото
Опубликовано: 16-04-2018 10:55 / Категория: Обзоры / Просмотров: 483

Увага! Антитерористичні навчання

Управління СБУ в Одеській області на своії сторінці в Фейсбук повідомляє, що 17-20 квітня на території півдня Одеської області (н.п. Затока, Сергіївка, Шабо, Прибережне, Біленьке та прилеглі території) відбудуться антитерористичні навчання.

Навчання проводитиме Антитерористичний центр при СБУ за участю підрозділів Служби безпеки України, Національної поліції та Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та Збройних сил України.

Служба безпеки України закликає мешканців, які проживають у районі проведення навчань, зберігати спокій у зв’язку із зосередженням у населених пунктах спецназівців і військових та з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей. Також просимо дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами і т.і.

Усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства.

У випадку отримання інформації про причетність невідомих осіб до ДРГ або терористичних угрупувань, негайно повідомляйте на адресу чергових служб: Управління Служби безпеки України в Одеській області, тел.: (048) 725-33-23 або 102.

Нагадуємо, що згідно з вимогами пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92, Керівником АТЦ СБУ прийнято рішення щодо встановлення рівня терористичної загрози для Одеської області - "ЖОВТИЙ".

Зазначена постанова є відкритою, громадяни можуть ознайомитись із заходами, що вживаються суб'єктами боротьби з тероризмом відповідно до визначеного рівня терористичної загрози.