Новости
Статьи
Видео
Фото
Опубликовано: 9 августа 18:17 / Категория: Обзоры / Просмотров: 367

Медовий серпень

Медові фестивалі, присвячені шанованому святу Спаса, крокують Одещиною. Успішну естафету Роздільної, де ця акція вже стала традиційною, продовжило Шабо.

Найбільше село краю вже готується до дебютного фестивалю, що має за мету суттєво розширити сприйняття цього населеного пункту виключно як центру виноробства, залучити більше туристів. Місцем проведення стане паркова зона і площа перед будинком культури Шабо. Поруч - відомий Миколаївський храм з криницею.

Перший відкритий фестиваль меду і фруктів «Спас іде! Гостей веде!» об’єднає на цій території провідних бджолярів і садівників краю. Діятиме великий ярмарок, де кожен бажаючий зможе скуштувати і придбати за суттєвими святковими знижками свіжий мед нинішнього літа, різноманітні корисні продукти бджільництва. Організатори обіцяють широкий вибір фруктів з щедрих навколишніх садів, кавунів та динь з місцевих баштанів. Окрема родзинка - домашній хліб до меду на Спаса.

Очікується цікава концертна програма за участі провідних артистів краю, сільських творчих колективів. У Шабо впевнені, що фруктово-медовий фестиваль дасть новий подих давнім традиціям святкування медового, яблуневого і макового Спасу.

Для зручності туристів і земляків, які бажатимуть відвідати цікавий захід, рейсові автобуси з Білгорода-Дністровського, Затоки і Сергіївки зупинятимуться біля місця гуляння. Отже, увечері 17 серпня Шабо гостинно зустріне і розважить усіх, хто святкуватиме Спас.