Новости
Статьи
Видео
Фото
Опубликовано: 30-11-2015 10:42 / Категория: Обзоры / Просмотров: 994

Про умови перебування військових моряків в Аккермані

Командування ВМС ЗС України вживає вичерпних заходів з метою поліпшення побутових умов моряків, розташованих в Білгороді-Дністровському

За інформацією офіційного веб-сайту МО України , з метою оперативної перевірки умов розміщення особового складу, який прибув із зони АТО до Білгорода-Дністровського, на виконання доручення Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака, до розташування флотських артилеристів 26 листопада прибув командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук.

Після вивчення стану справ та перевірки умов розташування особового складу, керівник виду Збройних Сил України особисто переконався у тому, що військовослужбовцям-артилеристам створені умови для життєдіяльності.

— Наші артилеристи забезпечені електроенергією, теплом, ліжками, харчуванням і водою, — зазначив віце-адмірал Сергій Гайдук. — Звичайно, житлово-побутові умови особового складу цього підрозділу не є ідеальними, що пов’язано, насамперед, з відсутністю вільних житлових фондів.

Командувач ВМС ЗС України наказав відповідним посадовим особам вжити вичерпних заходів з метою усунення виявлених під час перевірки недоліків, та якнайшвидше забезпечити бійців усім необхідним, у тому числі що стосується побутових умов проживання.

Варто зазначити, що у ситуації, що склалася, на допомогу військовим морякам вчасно прийшли волонтери Аккерману та місцева влада.

Під час зустрічі командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Сергія Гайдука з міським головою Аллою Гінак, обговоренні питання будівництва для особового складу збірно-щитових будинків, та загальні питання щодо забезпечення житлом військовослужбовців гарнізону.

Командуванням Військово-Морських Сил Збройних Сил України, спільно із житлово-експлуатаційними установами військового відомства вживаються невідкладні заходи задля поліпшення побутових умов військовослужбовців ВМС.