Новости
Статьи
Видео
Фото
Опубликовано: 29-03-2016 11:02 / Категория: Видео / Просмотров: 1242

Режим відкритості

В ході оперативного брифінгу голова Білгород-Дністровської РДА Михайло Тітарчук поділився з журналістами планами щодо організації туристичного сезону

28 березня 2016 року голова районної державної адміністрації Михайло Тітарчук здійснив робочі поїздки до населених пунктів Курортне, Сергіївка та Затока, у ході яких зустрівся з керівниками баз відпочинку, санаторіїв та готелей, розташованих на узбережжі. Також у робочих виїздах взяли участь представник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю; заступник директора Департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства, головний архітектор області Надія Бєлєнко; член правління Асоціації розвитку туризму Одеського регіону «Большая Одесса» Фазиль Аскеров.

Вже наступного дня М. Тітарчук провів оперативний брифінг для представників ЗМІ Білгорода-Дністровського за підсумками робочих зустрічей.

Голова районної державної адміністрації, зазначив, що за мету поїздки ставився моніторинг найбільш проблемних питань, щодо організації та ефективного проведення туристичного сезону 2016 року, спільний пошук шляхів їх вирішення з врахуванням можливостей органів державної влади, місцевого самоврядування з одного бокую, та представників бізнесу з іншого.

«Районна влада на сьогоднішній день готова співпрацювати з представниками бізнесу, щоб спільними зусиллями вивести туристичну галузь району на якісно новий рівень, зробити її більш привабливою для туристів та інвесторів. Ми не розділяємо наш край на район та місто. Всі ми живемо і працюємо тут, а тому разом маємо вирішувати найбільш актуальні проблеми, спільно розвивати та покращувати територію у всіх напрямках – туризм, оздоровлення та багато інших», - наголосив Михайло Тітарчук.

В планах цього року, віднайти нові сучасні підходи до розвитку туристичної галузі. Саме з цією метою, розпочинається рекламно-інформаційна компанія щодо популяризації курортного і рекреаційного потенціалу району, яка пройде по всій території України. Фахівцями Асоціації розвитку туризму Одеського регіону «Большая Одесса» вперше розробляється районна фестивальна карта, мета якої, по-перше, максимально залучити до цієї роботи творчий потенціал району, а, по-друге, за рахунок системного проведення фестивалів різного рівня збільшити протяжність курортно-туристичного сезону.

Спільно з представниками бізнесу, працівниками міжрайонної прокуратури, поліції, державної екологічної інспекції Чорного моря обговорені питання ремонту доріг, організації прямих автобусних маршрутів до курортних населених пунктів, їх освітлення, незаконної забудівлі пляжних територій, проблеми екології, порушення та ускладнення дорожнього руху в літній період. Проаналізовано санітарний стан узбережжя та пляжних зон, поставлені завдання щодо його поліпшення.